Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator TRAFIC A4 40 GEANTA LAPTOP DACO GL 163 3 geanta laptop nebo 1 Dosar plastic TAFF 300 Fata masa 150/240 2 PIX SCHNEIDER K15 50 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET 2 POST IT 75X75 4/set 5 Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 2 DOSAR SINA CARTON 100 Registru matematica A4 5
- Număr anunț
- DA27499419
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.759 RON
- Valoare atribuită
- 1.759 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.