Atribuită
Cumpărare directă
1. Drapel simplu pentru interior, 90 cm/135cm, din matase lucioasa duchesse culoare alba, cu franjuri si ciucuri de culoare aurie, personalizat pe o fata-judetul VALCEA-stema- 10 buc.X 115,00 lei/buc.= 1.150,00 lei 2. Stativ din lemn pentru 3 drapele - 8 buc. X 110,00 lei/buc. = 880,00 lei
- Număr anunț
- DA27628391
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030 RON
- Valoare atribuită
- 2.030 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.