Atribuită
Cumpărare directă
Voce Mobila 20 numere cu urmatoarele beneficii: Neliimitat Minute Nationale Nelimitat Minute RCS-RDS 1000 Minute Internationale Nelimitat Internet National 3G/4G 100 Sms Nationale Internet: Caracteristici: Conexiune stabila, permanenta, pe fibra optica Adresa IP publica statica Optiune pentru adrese IP publice suplimentare (max. 2 IP-uri, 1 euro/luna/buc. fara TVA) SLA – disponibilitate minima lunara 98% Account Manager dedicat fiecarui client Call center dedicat clientilor business si suport tehnic 24/7 AP-uri pentru conectivitate wireless Digi Internet- viteza de internet de 1 Gbps si internet cu garantare minima de 90 Mbps download/upload Digi Tel Fix/Fax: (2 numere) Beneficii: Nelimitat minute nationale fix 100 minute nationale catre retele mobile Costul total pentru solutiile detaliate mai sus este de 1004.5 Lei +TVA perioada contractuala 24 luni
- Număr anunț
- DA27498239
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.108 RON
- Valoare atribuită
- 24.108 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.