Atribuită Cumpărare directă

Servicii suplimentare upgrade internet banda garantata - Municipiul Fagaras, necesare conectarii echipamentelor de vizualizare/exploatare a serviciilor VPN pentru sediile UAT Fagaras, Politia Nationala Fagaras si Politia Locala Fagaras, la contractul nr. 9689028830/17.02.2021 .

Număr anunț
DA27643762
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.951 RON
Valoare atribuită
19.951 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.951 RON

din 19.951 RON estimat