Atribuită
Cumpărare directă
Muşcată normală(Pelargonium Zonale), Plantă în ghiveci cu diam.: min.10cm Înălţime plantă: min. 12cm, Culori: diferite culori, ambalate in ghiveci tehnic Muşcată curgătoare(Pelargonium Pletatum), Plantă în ghiveci cu diam.: min.10cm, Înălţime plantă: min. 12cm, Culori: diferite culori, ambalate in ghiveci tehnic Rasad flori (1050 Panseluțe, 1050 buc Banutei - total 2100 rasaduri), ambalate in pahare de plastic cu pamant
- Număr anunț
- DA27553366
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- GARDEN CENTER GRUP SRL (CUI 15148952)
- Cod CPV
- 03121100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.540 RON
- Valoare atribuită
- 6.540 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.