Atribuită Cumpărare directă

Servicii interventie service Sistem de supraveghere video si inlocuire echipamente defecte la Scoala Gimnaziala Oniceni, jud. Suceava. Echipamentele, materialele si cheltuielile de deplasare ale echipei tehnice sunt incluse.

Număr anunț
DA27642365
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ONICENI (CUI 16100618)
Furnizor / câștigător
SISTEM CONECT SRL (CUI 15299262)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.320 RON
Valoare atribuită
2.320 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.320 RON

din 2.320 RON estimat