Atribuită
Cumpărare directă
1. NAS QNAP 230 2-Bay, CPU ARM 1.4GHz Quad core, 2GB DDR4, 2.5"/3.5" SATA 6Gbps HDD (neincluse), 1 GigaLan LAN 2xUSB3.0 1xUSB2.0, tower, suport inclus 4 camere IP @35Mbps 240@720P FPS (max. 16 camere IP cu licenta aditionala), adaptor alimentare, - 1 buc 2. HDD Intern WD, Red NAS Hard Drive, 3.5", 2TB, SATA, 6GB/s, 5400RPM, 256MB - 2 buc
- Număr anunț
- DA27678990
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 31644000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.352 RON
- Valoare atribuită
- 1.352 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.