Atribuită
Cumpărare directă
Toner HP- 1102 buc 60 Toner Canon MF 411-416dw (505X) buc 20 Toner HP- 1005-1006 buc 10 Toner Pantum p 2505 w buc 6 Toner Laser Kyocera 3010 i buc 1 Toner Xerox Phaser 3020 buc 6 Toner Xerox W. Center 3335 buc 4 Toner TK 1160 buc 4 Toner kyocera P 2040 dn buc 4 Toner Konica Minolta Bizhub 368E- BK buc 4 Toner Laser Kyocera 3051 CI BK buc 2 Toner Laser Kyocera 3051 CI Y/M/C buc 3 Toner Xerox Phaser 3117 buc 10 Toner Phaser- 3140- B (3155) buc 10 Toner Canon MF 421(226x) buc 4 Toner Canon MF 426 dw buc 8 Toner Konica Minolta C224 BK buc 2 Toner Konica Minolta C224 Y, M, C buc 3 Toner Konica Minolta Bizhub 368 buc 3 Cartus Canon 8580 BK buc 4 Cartus Canon 8580 Y, M, C buc 6 Hartie Ploter A0+ buc 2 Unitate de imagine Kyocera Dk8505 buc 1
- Număr anunț
- DA27588441
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.830 RON
- Valoare atribuită
- 41.830 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.