Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole imbracaminte recuzita spectacol • Cardigan – 1 buc • Cardigan maxi cu maneci trei sferturi gri mar. Universala -1 buc • Cardigan midi roz mar M - 1 buc • Cardigan capucino -mar M - 1 buc • Rochie-camasa – 1 buc • Haina blana artificiala wine - 1 buc • Jacheta de blana – 1buc • Geaca Sherpa din denim – 1 buc • Cardigan cu gluga mar M – 1 buc • Jacheta din blana artificial roz- 1 buc
- Număr anunț
- DA27674164
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- IRMACOST SRL (CUI 18791110)
- Cod CPV
- 18230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.654 RON
- Valoare atribuită
- 1.654 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.