Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul echipamente video este compus din: 1 Sistem de Prindere cu Ventuza pentru Camerele Hero 1 buc 2 Carcasa Multimedia pentru HERO9 Black 1 buc 3 Incarcator Dual + Baterie pentru Hero9 1 buc 4 Baterie Reincarcabila pentru Hero9 1 buc 5 Card MicroSDXC 128GB U3 V30 + AdaptorSD 1 buc
- Număr anunț
- DA27557502
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.109 RON
- Valoare atribuită
- 1.109 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.