Atribuită Cumpărare directă

Asigurare facultativa pentru 1 persoana din MApN deplasare in S.U.A.. Perioada de valabilitate 20.03.2021 - 31.12.2022 – 652 zile

Număr anunț
DA27584439
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.810 RON
Valoare atribuită
3.810 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.810 RON

din 3.810 RON estimat