Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de asigurare tip CASCO pentru auto Suzuki Vitara Hybrid Passion 1.4, apartinand APIA-C.J. Giurgiu. Perioada de valabilitate: 1 an ( 24.03.2021-23.03.2022).

Număr anunț
DA27623738
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.319 RON
Valoare atribuită
2.319 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.319 RON

din 2.319 RON estimat