Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie publica de servicii de asigurare de tip CASCO a doua autovehicule Suzuki Vitara Hybrid Passion 1.4 , apartinand APIA-C.J. Giurgiu, cu seriile de sasiu TSMLYED1S00908191 si TSMLYED1S00908368, pentru o perioada de 12 luni (29.03.2021-28.03.2022).
- Număr anunț
- DA27650488
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640 RON
- Valoare atribuită
- 4.640 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.