Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: ACADEMIA DE STIINTE AGRICOLE SI SILVICE GHEORGHE IONESCU SISESTI 2) Tip asigurare: RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri: HYUNDAI TUCSON, Nr. Identificare: KMHJN81BP8U833775, Nr. Inmatriculare B17MHO, capacitate cilindrica 1975 4) Valabilitate: 23.03.2021-22.03.2022 5) Prima de asigurare: 458 Ron 6) Conditii de plata: integral

Număr anunț
DA27612019
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458 RON
Valoare atribuită
458 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458 RON

din 458 RON estimat