Atribuită
Cumpărare directă
”Servicii de asigurare de raspundere civilă pentru autoturismele Dacia logan cu nr. de inmatriculare:B-106-MOH/MAI-37976, serie-UU14SDAG452690901, termen de expirare 14.04.2021, B-60-WXO/MAI-38047, serie-UU1LSDAFH38692206, termen de expirare 21.04.2021, auto apartinand Institutiei Prefectului-Judet Ilfov și servicii de asigurare facultativă de tip CASCO pentru o perioada de 1 an de zile pentru autovehicolul Dacia Duster cu nr. de înmatriculare B-110-WHL/MAI 56126, serie-VF1HJD40066040391, cu termen de expirare 15.04.2021”.
- Număr anunț
- DA27647181
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.137 RON
- Valoare atribuită
- 3.137 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.