Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru 3 remorci O1 ( SM09HNV, SM09HNW, SM09HNU) si 1 remorca O2 (SM09HNT ) cu Valabilitate 12 LUNI, 27.03.2021-26.03.2022.

Număr anunț
DA27659203
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392 RON
Valoare atribuită
392 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392 RON

din 392 RON estimat