Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare tip CASCO Maritim ( H&M) si P&I pentru nava F222, inclusiv ambarcaţiunile tip RHIB din dotare, care execută misiuni în perioada 12.03.2021 ÷ 01.04.2021 – 21 (douăzecișiuna) zile, în zona de navigaţie Marea Neagră

Număr anunț
DA27561989
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514150-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.460 RON
Valoare atribuită
26.460 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.460 RON

din 26.460 RON estimat