Ofertă acceptată Cumpărare directă

Algocalmin 1 g / 2 ml x 5 fiole x 2 ml. sol. inj. METAMIZOLUM NATRIUM / ALGOCA

Număr anunț
DA34420133
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON