Atribuită Cumpărare directă

Se achiziționeaza servicii de asigurare de raspundere civila RCA ȘI CASCO pentru BULDOEXCAVATOR CASE model 695, conform referatului de necesitate nr. 3770/17.03.2021 Perioada de valabilitate : 12 luni, 24.03.2021- 23.03.2022

Număr anunț
DA27596329
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.668 RON
Valoare atribuită
8.668 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.668 RON

din 8.668 RON estimat