Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI TROPICALE DR. VICTOR BABES, CUI 4266049 2) Tip asigurare – Asigurarea de raspundere civila a furnizorilor de servicii medicale 3)Obiectul de activitate : Spital clinic (Nu este acoperit Ambulatoriul) 4)Limita de raspundere asigurata prin polita : 500.000 EUR pe fiecare eveniment si pe intreaga perioada de asigurare Sublimite (parte din limita de raspundere): - daune morale in sublimita a 30.000 EUR pe eveniment si in agregat - infectii nosocomiale in sublimita a 50.000 EUR pe eveniment si in agregat 6) Fransiza pe eveniment: 0 7) Date despre asigurare/acoperiri – CG 13.02.01.W.001.0.O, CS 13.02.01.W.003.0.A, clauze : 13.01.01.E.006.0.H, 13.01.01.E.016.0.C, 13.01.01.E.017.0.C, 13.01.01.E.018.0.A, 13.01.01.E.019.0.A 8) Valabilitate: 19.03.2021-18.03.2022 9) Prima de asigurare – 3.774 euro, curs euro 4.8863 lei =18.440,90 lei 10) Conditii de plata - integral, termen de plata 60 de zile calendaristice de la data emiterii politei 11)Intermediar - Millenium Broker
- Număr anunț
- DA27563891
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.014 RON
- Valoare atribuită
- 20.014 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.