Atribuită
Cumpărare directă
Primăria comunei Gălănești intenționează să achiziționeze servicii de asistență pentru software constând în pachetul Asist Online - întreținere sistem informatic INFOPRIM pentru o perioadă de 12 luni de zile, începând cu 01.10.2019, pentru următoarele module: 1) stare civilă; 2) urbanism; 3) venitul minim garantat; 4) ajutoare de încălzire; 5) alocații pentru susținerea familiei; 6) alocații de stat și nou-născuți; 7) registrul agricol; 8) impozite și taxe; 9) salarii; 10) dosare funcționari publici; 11) execuție bugetară. Serviciile necesare a fi prestate sunt: - asistare în utilizarea modulelor INFOPRIM în vederea menținerii în funcțiune a sistemului informatic la parametrii optimi. - actualizarea modulelor INFOPRIM în funcție de noile modificări legislative, astfel încât acestea sa corespunda legislației în vigoare . - realizarea copiilor bazei de date a sistemului informatic INFROPRIM, în momentul solicitării, pe dispozitivele indicate.
- Număr anunț
- DA27524462
- Autoritate contractantă
- Comuna Galanesti (CUI 4441352)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.