Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE Dulap doua usi cu sticla 2000x950x600 2 buc pret 880,00 lei buc Dulap cu 1 usa 2000x600x500 2 buc pret 560,00 lei buc Dulap suspendat 2 usi 950x600x500 2 buc pret 490,00 lei buc Dulap suspendat cu 1 usa 600x500x500 2 buc pret 410,00 lei buc Dulap 2 usi si sertar 750x600x600 1 buc pret 440,00 lei buc Masa consiliu 1800x900x780 1 buc pret 780,00 lei buc Scaun Directorial SIB 2 buc pret 795,00 lei buc Frigider cu o usa 1 buc pret 980,00 lei buc Reconditionat birou 1 buc pret 484,00lei buc
- Număr anunț
- DA27668364
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- A.M.F. MOBGRUP SRL (CUI 16710365)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.964 RON
- Valoare atribuită
- 8.964 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.