Atribuită
Cumpărare directă
achetul contine urmatoarele piese mobilier Dulap cu 1 usa si incuietoare 1900x650x400 6 buc pret 590,00 lei buc Dulap suspendat cu 1 usa si incuietoare 750x650x400 6 buc pret 440,00 lei buc Roll Box 550x470x450 1 buc pret 480,00 lei buc Masa de infasat cu sertare si masuta pliabila 900x700x550 1 buc pret 730,00 lei buc
- Număr anunț
- DA27672516
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- A.M.F. MOBGRUP SRL (CUI 16710365)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.390 RON
- Valoare atribuită
- 7.390 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.