Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Lexmark MX 310 buc 10 99.96 999.6 Premium 10K Cartus toner Lexmark MX 317 buc 5 83.03 415.15 Premium 2.5K Cartus toner Konika Minolta Bizhub C227 set 1 481.95 481.95 Premium 27K + (3x25K) Cartus toner Konika Minolta Bizhub C258 set 1 496.33 496.33 Premium 28K + (3x26K) 2393.03 2847.71
- Număr anunț
- DA27608028
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.393 RON
- Valoare atribuită
- 2.393 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.