Atribuită
Cumpărare directă
1)Servicii de publicare acte in Partea a III-a a Monitorului Oficial al Romaniei in data de 19.03.2021, in Partea a III-a a Monitorului Oficial al Romaniei, anunt concurs nr 1616/15.03.2021. Anuntul a fost transmis pe fax 021.401.00.72 in data de 15.03.2021 cu confirmare de primire si pe e-mail concursurifp@ramo.ro format word. Numarul de caractere cu spatii: 1.636. 2)Ziar publicare in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea a III a pe data de 19.03.2021 a anuntului transmis in atasament. Incheierea prezentei accesari din SEAP reprezinta comanda ferma a autoritatii contractant.
- Număr anunț
- DA27579940
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114 RON
- Valoare atribuită
- 114 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.