Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED Smart SAMSUNG 32T4302, HD, HDR, 80 cm - 4 buc., Aragaz GORENJE K6121WG, 4 arzatoare, Gaz + Electric, L 60 cm, Grill, alb - 1 buc., Masina de spalat rufe frontala ARCTIC APL71224XLW3, 7 kg, 1200rpm, Clasa A+++, alb - 1 buc., Fier de calcat PHILIPS Azur GC4537/80, 2400W, 200g/min, talpa SteamGlide, alb-negru - 1 buc. Suport TV perete CINEMOUNT X21F, fix, pana la 37", 25Kg, negru - 4 buc.
- Număr anunț
- DA27589855
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Sibiului (CUI 4307009)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.190 RON
- Valoare atribuită
- 5.190 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.