Atribuită Cumpărare directă

achizitie laptop HP 15s-eq1056nq, AMD Ryzen 3 3250U pana la 3.5GHz, 15.6" HD, 8GB, SSD 256GB, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home S, gri

Număr anunț
DA27514916
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765 RON
Valoare atribuită
1.765 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765 RON

din 1.765 RON estimat