Atribuită
Cumpărare directă
Revizie anuala + kit accesorii OS INLOCUIRE ARTICULATII TREN SPATE OG REVIZIE VEHICUL OG DEM-REM FILTRU DE AER OG INLOCUIRE FILTRU HABITACLU OG INLOCUIRE PLACUTE FRANA FATA OG CONTROL ANS TAMBUR FRANA SPATE OG DIAGNOST CIRCUIT DE FRANARE OG INLOCUIRE CUREA DE ACCESORII OG DEM-REM UNITATE IESIRE LIC RAC OG GOL-UMPL ANSAMBLU CIRC LIC RAC OG D-RX2 LAMELA STERG GEAM FATA+BECURI GARNITURA D16 ELEMENT FILTRANT ULEI H4B-H5F-H5H ELEMENT FILTRARE AER K9K-H4B-B4D FILTRU HABITACLU ULEI RENAUKT CASTROL RN-SPEC 5W40 RN710 KIT CUREA ACCESORII DAS FAC H4B (7PK 1601) BEC 12V H4 60 - 55W BEC 12V -5W LAMELA STERGATOR PARBRIZ LAMELA STERGATOR PARBRIZ PASAGER SET PLACUTE FRANA ARTICULATIE OSIE SPATE CUTIE APA LICHID RACIRE GLACEOL RX TYPE D 1 LITRU APA DISTILATA 1 L
- Număr anunț
- DA27608022
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.