Atribuită Cumpărare directă

FACTURA SPITAL PRETURI MAJORATE DE PRODUCATOR Avizat pentru unitati sanitare. Alcool sanitar,70 grade, ambalat la flacon de 0.5L Producator avizat de MS cu aviz de biocide. Specificatie AVIZ MS : CU DESTINATIE UNITATI SANITARE ATENTIE : EXISTA FURNIZORI CARE VAND ALCOOL SANITAR PENTRU SPITALE CARE NU E DESTINAT UNITATILOR SANITARE Termen de valabilitate : nelimitat Comanda minima 300 ron + tva

Număr anunț
DA27508828
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.875 RON
Valoare atribuită
1.875 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.875 RON

din 1.875 RON estimat