Atribuită Cumpărare directă

Vata hidrofila pentru uz,MASCA OXIGEN ADULT,Masca oxigen cu rezervor,CANULA NAZALA ADULT

Număr anunț
DA27554594
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.260 RON
Valoare atribuită
7.260 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.260 RON

din 7.260 RON estimat