Atribuită Cumpărare directă

Electrozi EKG adult ; LAME BISTURIU Nr.11 -700 buc ; LAME BISTURIU Nr.12 -200 buc ; LAME BISTURIU Nr.18-700 buc ; LAME BISTURIU Nr.21 -200 buc ; LAME BISTURIU Nr.22 -100 buc ;Masca oxigen cu rezervor, concentratie inalta ADULT ; Set aspiratie YANKAUER ; ROLA CEARCEAF DUBLU STRAT HARTIE 60X50

Număr anunț
DA27516695
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat