Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR / SPIRT 0,5l; LAME BISTURIU GERMANIA; Tavita / tavite renale / uf / unica folosinta; Teste glicemie ACCU CHECK Activ

Număr anunț
DA27561754
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.585 RON
Valoare atribuită
5.585 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.585 RON

din 5.585 RON estimat