Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS,Masca/masti de oxigen adulti si pentru copii cu racord/tub de 2m,Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ,Masca de ventilatie unica folosinta nr. 2- 2 buc, nr.3- 3 buc, nr.4- 3 buc, nr.5-3 buc,Var sodat (calce sodata), 5 kg ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27575619
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365 RON
- Valoare atribuită
- 2.365 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.