Atribuită Cumpărare directă

Patura aer cald pt. aparat incalzit pacienti MISTRAL. Patura cu aer cald pentru aparat de tip AIR UNIT WARMING, marime adult. Material netesut. Prevazuta cu port de conectare la apparat. Ambalata individuala. Prezenta tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA27679150
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat