Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale sau clinici impotriva transferului de par, epiderme exfoliate, etc. Produsul are o croiala larga ce permite acoperirea pieptului, trunchiului, coapselor, avand o lungime pina aproape de genunchi.Prevazut cu mansete elastice la maneci si cordon pentru fixarea ferma a halatului peste haine. Grosime material :20 gr., material netesut. Culoare : albastru De unica folosinta Mod de ambalare : 10 buc/set. PRODUS IN ROMANIA

Număr anunț
DA27498177
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat