Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare nesterile, din latex, pudrate cu amidon,cu suprafata neteda, manseta - margine rulata, cu forma universala care se potriveste pentru ambele maini. marimi:XS; S; M; L; XL. AQL:1,5 Proteine continute :<150 micrograme/gram. In conformitate cu normele:En 455-1-2-3, ISO 9001, ISO 13488. Declaratia de conformitate CE. marimea M-200 buc marimea L-70 buc marimea XL-30 buc

Număr anunț
DA27499548
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.100 RON
Valoare atribuită
11.100 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.100 RON

din 11.100 RON estimat