Atribuită
Cumpărare directă
-Manusi examinare, hipoalergenice, pudrate cu talc, non-alergenice, nesterilizate; - Reziduuri de pudra sub 2mg / manusa; - Elongatie inainte de imbracare min. 860%; - Latime 84, lungime minim 245 mm; - Valabilitate de 5 ani; - Caracteristicile de deformare si rezistenta la rupere conforme cu standardele PR EN 455-2 si ISO 7864; - Certificat de conformitate GMP, Directiva Europeana 93/42 CEE si normativele UNI EN 455; - Ambalate cate 100 bucati in cutie; - Marcaj CE, Declaratie conformitate.
- Număr anunț
- DA27567676
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.885 RON
- Valoare atribuită
- 3.885 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.