Atribuită Cumpărare directă

Intretinere echipamnte de telecomunicatii compuse din: - centrala telefonica digitala ERICSSON BP250 -1buc - terminal operator DBC 213 - 1 buc - consola DSS pentru tel. operator - 2 buc - telefon digital cu afisaj DBC 212 - 6 buc - telefon afisaj DBC 210 - 25 buc - interfata GSM - 4 buc - telefon analogic standard - 9 buc - retea interna telefonie - 76 linii interne - linii externe conectate la centrala - 10 buc

Număr anunț
DA27670057
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
50334100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat