Atribuită Cumpărare directă

Descriere: YC18IG3 -Aparat de aer conditionat Inverter caseta 620x620mm 18.000 BTU buc 1 6,050.42 lei MONTAJ APARAT AER CONDIȚIONAT IN H102 ans 1 1,176.47 lei YM12IG7- Aparat de aer conditionat Inverter 12.000 BTU buc 1 2,014.25 lei

Număr anunț
DA27561484
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.241 RON
Valoare atribuită
9.241 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.241 RON

din 9.241 RON estimat