Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII SPALATORIE AUTO ( INTERIOR -EXTERIOR) PENTRU 5 AUTOTURISME: SKODA SMART-TL04LAO , DACIA DUSTER -TL 04YJY, DACIA DUSTER- TL04GEB, SKODA OCTAVIA-TL10CPI, MITSUBISHI-TL03BWA. Prestatorul se obligă să presteze lunar serviciul de spălătorie pentru o perioada de 9 luni pentru toate tipurile de autovehicule care compun prezenta achiziție, valoarea estimata lunara este de 294,12 RON. Valoarea totala de achizitie a serviciului este de 2.647,08 RON ( 294 ,12 RON / luna X 9 LUNI)
- Număr anunț
- DA27680713
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI 7898600)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.647 RON
- Valoare atribuită
- 2.647 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.