Atribuită
Cumpărare directă
20 CUTII UCD Anamix Junior - aliment cu destinatie medicala speciala pentru copii (3-10 ani) cu tulburari congenitale ale ciclului ureic; 4 CUTII NKH Anamix Infant - aliment cu destinatie medicala speciala pentru sugari (0-12 luni) si copii pana la 3 ani cu hiperglicemie non-cetotica, 3 CUTII Comida GAcB formula - aliment cu destinatie medicala speciala pentru copii 1-14 ani cu acidurie glutarica, 19 CUTII LP FULGI CEREALE - fulgi de cereale cu gust de miere 25 CUTII Polycal - supliment energetic
- Număr anunț
- DA27561049
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI 15271385)
- Cod CPV
- 15881000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.145 RON
- Valoare atribuită
- 12.145 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.