Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CURATENIE: ARO MATURA INT FIR SCURT BICOL 10X 1X 5.70 PRND MATURA INTERIOR SORG 5X 1X 19.32 10 ARO LAVETE UNIVERSALE 10X 1X 6.01 750ML SANO ANTIKALK PIAT. RUG 5X 1X 10.25 5L MP DETERG GEAMURI SI OGL 1X 1X 14.04 5L MP DETERGENT PARCHET, MO 5X 1X 19.02 ALUFIX 20 SACI MENAJ 60L 30X 1X 6.10 30 OTI SACI MENAJERI 20 L 150X 1X 1.42 40 ONDA ROLE H.IG. 2STR 3X 40X 0.42 5L ARO CLOR CLASIC 20X 1X 6.20 ARO H.COP A4,80G, 5 X 500 COLI 5X 5X 8.90 800ML FAIRY LEMON 3X 1X 7.23 2 ARO ROLE PROSOP BUCAT 2STR 10X 2X 0.82 40 ARO SER UMEDE PENT MOBILA 5X 1X 2.73 SIGMA MARKER WHITEBOARD NG 20X 4X 1.25 BIC MARKER PERM. 2300 NGR 2/S 2X 2X 2.40 NOVELITE BEC SPIRALA E14 15W 30X 1X 4.62 TIMBRU VERDE 1 RON FZ 25079 30X 1X 1.00
- Număr anunț
- DA27531977
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RASOVA (CUI 28054302)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.