Atribuită
Cumpărare directă
20X2G FARES CEAI CAPSUN/FR.PAD 5*4.74 / 23.7 2x185G RARAUL BRANZA FAGARAS 7*6.12 / 42.84 ARO BRANZA TOPITA SMANTANA 140G 10*2.69 / 26.9 ARO CASCAVAL 500G 8*10.9 / 87.2 ARO KAIZER AFUMAT GASTRO 2,298 kg*20.9 / 48.03 ARO LAPTE UHT 1.5%GRASIME 1L 48*2.45 / 117.6 ARO MALAI 1KG 1*8.91 / 8.91 ARO OUA M 1X30BUCATI 2*12.65 / 25.3 ARO PUFULETI SARE 30G 14*2.23 / 31.22 ARO SALATA ICRE DE CRAP CEAPA 80G 3*3.92 / 11.76 ARO SMANTANA 20%GRASIME 900G 1*7.3 / 7.3 ARO TELEMEA DE VACA CCA 500G 5,158 kg*17.21 / 88.77 BANANE 3-4 KG 9,625kg*4.49 / 43.22 CASTRAVETI FABIO 1,32 kg*6.09 / 8.04 CEAPA GALBENA 9,83 kg*1.64 / 16.12 DANONE IAURT NATURAL 3.5%GRASIME 130G 26*0.86 / 22.36 FINE LIFE CARNATI CABANOS 2,178kg*13.88 / 30.23 MERE IDARED 11,68kg*2.28 / 26.63 METRO CHEF CARTOFI GRATINATI CONGELATI 1.5KG ❄ 1*41.09 / 41.09 METRO CHEF CIOLAN AFUMAT DEZOSAT 2,505 kg*23.07 / 57.79 PASTARNAC 1,06 kg*3.29 / 3.49 PERUTNINA CREMWURSTI DE PUI 1KG 1*15.44 / 15.44 PRIMO SALAM TARANESC CU SUNCA 650G 3*12.01 / 36.03 PULPE PUI INFERIOARE CONGELATE 10KG 2*73.3 / 146.6 ROSII 1,135 kg*4.58 / 5.2 SEARA FICAT PUI CONGELAT 1KG 6*6.41 / 38.46 SULTAN PASTA TOMATE 24% 400G 8*23.27 / 186.16 TELINA 1,005 kg*2.69 / 2.7 TRANSAVIA TACAM DE PUI PUNGA CONGELAT ❄ 5,178 kg*2.9 / 15.02 VARZA ALBA 3,725kg*1.79 / 6.67 VINETE 3,075 kg*7.79
- Număr anunț
- DA27642928
- Autoritate contractantă
- Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245 RON
- Valoare atribuită
- 1.245 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.