Atribuită Cumpărare directă

E 2x185G RARAUL BRANZA FAGARAS 18*6.12 / 110.16 900G INTEGRA CARNE TOCATA AMESTEC CONGELATA 6*15.27 / 91.62 ARO BRANZA TOPITA SMANTANA 140G 13*2.69 / 34.97 ARO CASCAVAL 500G 10*10.9 / 109 ARO CASTRAVETI IN OTET 6-9CM, 680G 8*11.75 / 94 ARO KAIZER AFUMAT GASTRO 2,954 kg*20.9 / 61.74 ARO MALAI 1KG 2*8.91 / 17.82 ARO OUA M 1X30BUCATI 5*12.65 / 63.25 ARO SALATA ICRE DE CRAP CEAPA 80G 10*3.92 / 39.2 ARO SMANTANA 20%GRASIME 900G 1*7.3 / 7.3 ARO TELEMEA DE VACA CCA 500G 10,158 kg*17.21 / 174.82 BANANE 3-4 KG 13,095 kg*4.49 / 58.8 CARTOFI ALBI CALIBRUL 65+ 10KG 4*12.72 / 50.88 CASTRAVETI FABIO 2,255 kg*6.09 / 13.73 CEAPA GALBENA 19,72 kg*1.64 / 32.34 DANONE IAURT NATURAL 3.5%GRASIME 130G 75*0.86 / 64.5 DELIKAT GAINA 75G 3*10.96 / 32.88 FINE LIFE CARNATI CABANOS 4,372 kg*13.88 / 60.68 FINE LIFE LEUSTEAN 6G 4*2.88 / 11.52 FINE LIFE PASTE FUSILLI 400G 20*1.42 / 28.4 MERE IDARED 15,43 kg*2.28 / 35.18 METRO CHEF CARTOFI GRATINATI CONGELATI 1.5KG ❄ 1*41.09 / 41.09 METRO CHEF CIOLAN AFUMAT DEZOSAT 2,914 kg*23.07 / 67.23 METRO CHEF SUNCA PRAGA 1,597 kg*21.69 / 34.64 MORCOVI 10,335 kg*1.82 / 18.81 PASTARNAC 2,005 kg*3.29 / 6.6 PERUTNINA CREMWURSTI DE PUI 1KG 2*15.44 / 30.88 PIEPT DE PUI DEZOSAT FARA PIELE CONGELAT 5,272 kg*13.23 / 69.75 PRIMO SALAM TARANESC CU SUNCA 650G 8*12.01 / 96.08 PULPA PORC CONGELATA 17,808 kg*13.36 / 237.91 PULPE PUI INFERIOARE CONGELATE 10KG 2*73.3 / 146.6 ROSII 2,93 kg*4.58 / 13.42 SEARA FICAT PUI CONGELAT 1KG 15*6.41 / 102.56 USTUROI 1,035 kg*13.64 / 14.12 VARZA AL

Număr anunț
DA27643011
Autoritate contractantă
Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.154 RON
Valoare atribuită
2.154 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.154 RON

din 2.154 RON estimat