Atribuită
Cumpărare directă
700G FRANZ BOIEREASCA NEAG VEL PIT 1L DORNA LAPTE UHT 4*150G OLY IAURT GREC 10% 330G NAPOLACT CHEFIR 3.3% 900G MC SMANTANA 32% 500G PAKMAYA DROJDIE PROASPATA 3*30 PUICUTA VESELA OUA 1KG CREMA BRANZA CCA 2KG HOCHLAND TEL DE VACA 1L OLIMPIA BORS PROSPAT 2500G MC MORCOVI BABY PULPA PORC DEZ AVOCADO MERE GOLDEN LAMAI MANDARINE BANANE DOLE VARZA MURATA RIDICHII ROSII USTUROI ROSII CHERRY LEUSTEAN MARAR PATRUNJEL SALATA VERDE CARTOFII ROSII CEAPA VERDE CEAPA GALBENA MORCOVI CASTRAVETI CORNICHON BROCCOLI ARDEI CALIFORNIA TELINA CEAPA ROSIE CIUPERCI CHAMPINION BRUNE 80G TON RIO MARE 400G CIRIO ROSII PULPA 700G FL ZARZAVAT CIORBA 800G DAUCY FASOLE VERDE TAIATA 680G FL ARDEI COPTI DECOJITI 2L MC ULEI FLOAREA SOARELUI 200G MONTE BANATO TAITEI LATI 500G PANZANI ALFABET 1KG RISO OREZ BOB MARE 1KG SALROM SARE 17G COSMIN BOIA DULCE\17G FL PIPER NEGRU MAC 3KG ARO PETTIT BURE 2KG ARO BISCUITI DE CASA
- Număr anunț
- DA27505382
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.212 RON
- Valoare atribuită
- 3.212 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.