Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE 125G CREMOSSO NATURAL 5.3% 6X30 ARO OUA M CCA 2.5KG FORMA TOAST PULPE PUI DEZ F PIELE TV VG TR 3950G MC CIUPERCI TAIATE 1L ARO ULEI FLOAREA SOARELUI 250G COLONIAL ZAHAR PUDRA 500G BARILLA FARFALLE NR.65 17G COSMIN BOIA DULCE 17G COSMIN PIPER NEGRU MACINAT 420G UNIVER SOS MAIONEZA POST 1KG GRANIA FAINA COZONAC 1KG BANEASA MALAI EXTRA 1KG DOBROGEA FAINA 000 25ML COSELI ESENTA ROM/VANILIE 35G MAGURA PRAJITURA LAPTE
- Număr anunț
- DA27647594
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.627 RON
- Valoare atribuită
- 2.627 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.