Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE IAURT GRECESC OLY 1.86X96 30G KINDER PINGUI CACAO 1.49X80 1KG MC CREMA DE BRANZA 23.16X3 1KG ARO CASCAVAL FELIAT 28.49X2 400G BONDUELLE AM MEXICO MIX 8.67 X 13 PIEPT DEZ CURCAN CG VID PENES 27.12 X 10.764KG SALAU NIL FILE 300-500 6KG 148 X 2 BAX 2550G MC CIUPERCI TAIATE 26.91 X 4 340G AROVIT DULCEATA CAISE 6.85 X 6 2KG MC FASOLE ALBA 22.96X3 1KG MC TOPPING FR PADURE 13.91X3 43.75G MILKA MILKINIS 1.69X 80 46G JOE XXL NAPOLITANA 1.33 X 80
- Număr anunț
- DA27531103
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.615 RON
- Valoare atribuită
- 1.615 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.