Atribuită Cumpărare directă

ACHET ALIMENTE DANONE, OUA, BRANZA TOPITA, PULPE DE PUI, MERE, USTUROI, CEAPA GALBENA, TELINA, VARZA ALBA, CARTOFI ALBI, FL MACROU, MAZARE VERDE, PASTA TOMATE, FASOLE GALBENA, CIUPERCI TAIATE, PATE PORC, FIDEA, GEM CAPSUNI, GEN CAISE, BOIA DULCE, SARE EXTRAFINA, CHIMEN SEMINTE, CEAI CAPSUNI, CEAI DE MENTA

Număr anunț
DA27607072
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
2.005 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.005 RON

din 2.005 RON estimat