Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROU PRIMARIA BRANESTI ARO DOSAR POLIPROPILENA BLEU 100/130MICRONI 50 BUCATI/SET FOLIE PROTECTIE 100 BUCATI/SET SIGMA BIBLIORAFT PP7.5CM VERDE3BUC SIGMA TAVITA POLIPROPILENAGRI5BUC BIC ROUND STIC PIX ALBASTRU8BUCATI SIGMAPIXGELALBS3B/SET ROTRING MINE CREION0.7MM 2/S SIGMA CAPSE 10 CUTII/SET NR.24/6 SIGMA AGRAFE28MM,2*100B NICHEL MAPED START CAPSATOR METALIC24.26/6.20 NOTE ADEZIVE POST IT GALBEN76X765X100C ROTRING CR MEC0.7MM TIKKY+MINA KINGSTONUSB32GBDT100 RIGLAPLASTIC30CM5BUCATI SIGMA DOSAR CART.INCOP1/1 250G SIGMAMARKERPERMNGALUMIN4B/ SIGMAFOARFECA24.5CM BICFLUIDCORECTOR20M ARO CREION HBCU GUMA 10B/SET BURETIERAPLASTICROTUNDA SUPORTCILINDRICMETALPIX AROEVIDENTGALB12B/SET ARO BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA48X40M SFOARA IUTA 100GR 3 BUCATI/SET MAPEDDECAPSATOROFFICE KORES BURETIERA CU GEL 15ML NOTES AD SEMNAT PL 4 CULORI BICGALETRADIERA1BUCATA AROPIXGELASSORT10B/SET ROTRINGMINECREION0.5MM 2/S AROLIPICI21GR6BUC/SET LETTURA H.COP.RECI.5X500,ISO60 SIGMA-PLIC C4 BURDUF 120G 10/S SIGMA-PLIC C5 SILIC,80G,100/S SIGMA-PLIC C6 AUTOAD,80G,100/S SIGMA-PLIC C4 SILIC,80G,100/S
- Număr anunț
- DA27545858
- Autoritate contractantă
- Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.173 RON
- Valoare atribuită
- 1.173 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.