Atribuită Cumpărare directă

MC UNT 80,ARO LAPTE UHT 3.5,ARO OUA M,ARO BR TOP TR SMANTANA,MC TELEMEA AVCA,FOX SUNCA PRAGA EXTRA,ARO CARNATI POPULARI,PULPE PUI INF ATM TRANSAVIA,PULPA PORC DEGRESATA VACUM,LAMAI,PORTOCALE,BANANE,USTUROI,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ARDEI BIANCA,TELINA,VARZA ALBA MACEDONIA,CARTOFI ALBI 60,ARO CEREALE BILE CACAO,ARO FAINA000,COSMIN PRAF DE COPT,MILKA CIOCOLATA VISINE,ARO NAPOLITANE CACO,7 DAYS DOUBLE VA RULADA CACAO CU VANILIE,PARADIS PRAJITURA GLAZURATA,

Număr anunț
DA27540857
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.296 RON
Valoare atribuită
2.296 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.296 RON

din 2.296 RON estimat